Hakkımızda / Kurumsal

elazig_playstation_kiralama_hakkimizda

profilElazığ Oyun Merkezi

Elazığ Oyun Merkezi olarak ilk girişimimiz olan Exspres İnternet Kafe ile 1998 yılında Eski Köşk (Renk) Sinemasına komşu olan yerimizde siz değerli Elazığ halkına hizmet vermeye başladık. Geçen 19 yıl boyunca müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde sizler için hep farklı ve yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Olmayanı yapma adına büyük bir adım attığımız Oyun / Eğlence hedef odaklı bu sektörde şu an üç firmamızla sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

MSN İnternet Cafe

Bünyemizde bulunan ve faaliyetlerine on yıl önce başlayan MSN İnternet Cafe, bu gün klimalı, nezih ve ferah ortamında son teknoloji masaüstü bilgisayarlarıyla gerek internet gerekse pc oyun konsepti olarak siz değerli müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Bilgisayar bakım, tamir ve onarım hizmetleri yanında ikinci el bilgisayar satışı da yapıyoruz.

Bilgisayarlarımızın Genel Özellikleri

  • 32 İnç Philips Monitörler
  • Asus / Geforce Anakartlar
  • AMD / Intel I5 / I7 İşlemciler
  • 3000 Mhz 16 GB Ram 
  • ATI ve nVidia Ekran Kartları 1070ti 1080 ti
  • 650 W Powersupply – Full Tower Kasalar

Deplasman Playstation Oyun / Eğlence Merkezi

On iki yıl önce açılan ve bugünkü başarısını sektöründeki ilkleri takip ederek sağlamış olan Deplasman Playstation Oyun / Eğlence Merkezi, İzzetpaşa Mahallesi’nde kalite ve konforu kendisine görev edinmiş bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Deplasman 2 Playstation Oyun / Eğlence Merkezi

Siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgi ve alakası sebebiyle Deplasman Playstation Oyun / Eğlence Merkezinin ikincisi ise iki yıl önce Abdullahpaşa – Bahçelievler minibüs durakları üstündeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Sıcak ve samimi bir ortamda güleryüzlü ve kaliteli hizmet istiyorsanız mutlaka oyun / eğlence merkezimize uğramalısınız. Büyük  ekran led tvlerle playstation oynamanın zevkine varacaksınız.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Playstation 3 / Playstation 4
  • Bakım, Tamir ve Onarım Hizmetleri
  • Playstation Joystick (Kol) Satışı
  • 2. El Playstation Alım ve Satımı

Elazığ Playstation Oyun Konsolu ve Orijinal Oyun DVD’leri Kiralama Hizmetimiz

Evinizde sizi kimsenin rahatsız etmeden ve rahatça arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Playstation 3 ve Playstation 4 oyun konsolu ve orijinal oyun dvd’leri (Fifa 19 – Fifa 20 / Pes 2020 /GTA V / WWE 2020 / NBA2K 2020 / NBALive) kiralama hizmetlerimiz başlamıştır. Ayrıca evde büyük ekran seyir zevkine doyamayacağınız LG Ph300 marka projeksiyon cihazı kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

Değerli müşterilerimizin yıllardır bize göstermiş olduğu ilgi ve alakaları için onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Fatih TAŞ
Kurumsal Yönetici