PES 2020 Oyna | Oyun Kirala/Satın AL

Futbol meraklılarının çıkışını uzun süredir beklediği yeni PES oyunu PES 2020 resmi olarak duyuruldu. E3 oyun fuarında oynanışla ilgili ilk görüntülerin yer verildiği fragman oldukça başarılı bir yapımın geldiğinin sinyallerini verdi. KONAMI tarafından yapılan tanıtım sonrası ise oyun hakkındaki oynanış değişiklikleri ve yeni özelliklerin detayları paylaşıldı. İşte PES 2020’nin yeni özellikleri!

PES 2018

PES oyunlarının temelinde yer alan kontrol gerçekçiliği sloganı PES 2020’de devam ettiriliyor. Keyifli bir maç yapmaktan ödün vermemeye çalışan KONAMI yeni kontrol öğeleri ve yeni özelliklerle futbol tutkunlarını mutlu edecek bir oyun çıkarmayı planlıyor.

Serinin önceki oyunlarından alışık olduğumuz Fox Engine oyun motorunun gelişmiş versiyonu kullanılan PES 2020’de özellikle ikili mücadele esnasındaki gerçekçilik en üst düzeye çıkarılıyor.

Oyundaki yeni oyun motorunun kullanılmasıyla birlikte getirilen Real Touch özelliği topun yüksekliği, pasın şiddeti ve futbolcunun doğal yeteneğine bağlı olarak futbolcuların topla buluşma şeklini belirleyecek.