Playstation Tamir, Bakım ve Onarım Servisi

Elazığ Playstation Tamir | Playstation Tamiri, Sony Ps3 ve Ps4 Tamir, Playstation Servis, Playstation Servisi, Ps Tamiri

PlayStation’lar Japon Sony firması tarafından PC oyunlarını alternatif bir platformda, daha iyi görüntü kalitesi ve daha kolay bir oynamışlık içermesi amaçlarıyla üretilmiş oyun konsollarıdır. İlki 1994 yılında üretilen PlayStation, Nintendo’nun Sony’ye verdiği CD – ROM siparişini geri çekmesiyle Sony’nin elinde kalan bu CD-ROM’ları geliştirerek ürettiği bir cihazdır. Arka arkaya pek çok modeli ve bu modellerin versiyonlarını üreten firma, en son PS4’ü çıkarmıştır. PS4’ten önce çıkan ve satışı hala devam eden PS3  de yoğun olarak kullanılan bir modeldir. Her iki model de son teknoloji ürünler olmalarının yanı sıra, hassas yapılarıyla benzeşseler de özellikleri ve teknik donanımları bakımından farklı karakterdedirler. Bu cihazlar, üretimden ilk çıktıkları anda arıza yapabildikleri gibi uzun ve yoğun kullanım sonucunda da arıza verebilmektedirler. Playstation bakım, onarım ve tamir hizmeti sunan firmamız Elazığ Deplasman Playstation 2008 senesinde kurulan; PS3 ve PS4 tamiri  konusunda uzman, deneyimli personeli ve güçlü bir hizmet ağıyla hizmet vermeye devam etmektedir. PS3 ve PS4 konusunda ayrı ayrı bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız her iki oyun konsolunun tamir, bakım ve onarım işlerini titizlikle ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla yerine getirmektedir. Ayrıca oyun kolu (gamepad) tamiri, batarya değişimi ve şarj sorunlarını da gidermemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Deplasman Playstation, yaptığı tüm tamir işlerinde garantili bir hizmet yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışını kâr elde etme prensiplerinin önüne koyan firmamız 7 gün 24 saat arayabileceğiniz bir hizmet ağını da siz müşterilerimize sunmaktadır. PlayStation tamiri yapmak, her iki PlayStation markası için ayrı ayrı deneyim sahibi olmayı gerektirir. İnternette dolaşan kendi kendine tamir metotlarıyla tamir etmeye çalıştığınız PlayStation’larınız ilerleyen aşamalarda daha büyük ve geri dönülemez arızalarla karşı karşıya kalabilir. PlayStation’larınızı konusunda uzman, deneyimli ve güçlü referanslara sahip firmalara yaptırmanız hem maliyet açısından uygun bir geri dönüşümü size sağlayacak hem de PlayStation’larınızın ömrünü uzatacaktır.

Ayrıca günlük ve haftalık olarak Playstation Kiralama Hizmetimiz de var. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Merkez

Deplasman Playstation Oyun Salonu
İzzetpaşa M. Mehmetçik S. No:5, 23200, Merkez / ELAZIĞ

Şube

Deplasman 2 Playstation Oyun Salonu
İzzetpaşa M. Şht. Bn. Sabri S. No:29, 23200, Merkez / ELAZIĞ

İlgili Kişi: Fatih TAŞ
İletişim Tel: 0533 514 0282

Sitemizden İletişim İçin Buraya Tıklayın.

playstation_kiralama_elazig_