PS3 OYUN YÜKLEME TÜM PS3 MODELLERİNE OYUN

Ps3 bilindiği gibi eskiden tüm modellere kırma işlemi yapılamıyordu. Bu modeller, Ps3 300x ve ps3 süper slim modellerini kapsıyordu. Ps3 bu modellere kırma işlemi yapılamadığından konsol sahipleri Ps3 süper slim ve ps3 3000 modellerinin kırılmasını bekliyorlardı.

TÜM PS3 MODELLERİNE versiyonu ve modeli farketmeksiniz oyun yükleme işlemi başlamıştır.

Ps3 oyun yükletme nasıl oluyor?

İşlem kısaca şu şekilde gerçekleşiyor. Oyun yüklü bir Ps3’ten sizin Ps3 konsolunuza ethernet kablosu ile transfer edilmektedir. Ps3 oyun yükleme işleminde konsolunuzun içi açılmadan, herhangi bir müdahale olmaksızın veya yazılım veya herhangi bir program yüklenmeden sadece oyunları transfer ediyoruz.

Ps3 oyun yüklettirme zararlı mı?

Ps3 oyun yüklettirme zararı kesinlikle yoktur. Herzaman yaptığınız işlemleri Ps3 oyunları yüklendikten sonrada yapabilirsiniz. Örneğin, orjinal cd oyunlarınızı oynamak, PSN hesabınız ile giriş yapmak gibi.

Ps3 Oyun yüklettikten sonra Online oyun oynayabilirmiyim?

Evet, ps3 oyun yükleme işleminden sonra da kendi cd tabanlı oyunlarınızı veya yüklediğimiz oyunları ONLİNE oynayabilirsiniz. Ps4’teki gibi online oyun oynamak için PS PLUS üyeliği olmanıza gerek yoktur. Ps3 online oyun oynamak için ücretsiz psn üyeliği almanız yeterlidir veya önceden kullandığınız bir psn hesabınız var ise bunu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ps3 oyunları yüklettirdiğimde Ps3’üm garanti kapsamı dışında kalır mı?

Hayır, PS3 oyun yüklettirme işleminde konsolunuzun içi açılmadığı ve herhangi bir yazılım yüklenmediği için GARANTİ kapsamı dışında kalmaz.

Ps3’üm kaç tane oyun alır?

Ps3’ü çalıştırın SYSTEM ayarlarına girin sistem bilgilerine tıklayın, burada Ps3 konsolunuzun kaç gb hafıza olduğu burda yazmaktadır. FREE SPACE yazan yerin sağ tarafındaki rakamlar, Ps3 konsolunuzun kaç Gb olduğunu gösterir. Ps3 oyunları ortalama 10 – 15 gb arasındadır. Bazı oyunları 45 gb’ye kadar hafıza kaplamaktadır. Oyun büyüklüğünü ve ortalama kaç oyun yükleneceği hakkında telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Elazığ dışından kargo ile gönderim yapılabilir mi?

Elazığ ili dışından anlaşmalı kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Güvenilirliğimizi Google’a “elazığ oyun merkezi” yazarak arattırıp bakabilirsiniz.

Ps3 Hard diskim 12 gb bunu nasıl yükseltebilirim?

Ps3 konsolunuzun hard disk kapasitesini yükseltmeniz için içerisindeki hard diskin yerine daha büyük gb’lık bir hard disk takılmalıdır. Ps3’ün kullandığı hard disk modeli 2.5 inc sata dır. Bu hard disk modeli laptop ta kullanılanlar ile aynısıdır. Hard disk temini için bizde sorabilirsiniz. yada elekro marketlerden 2.5 inc sata hard disk alıp bize getirirseniz ücretsiz olarak ps3 konsolunuza monte ediyoruz. Bu işlemde ps3’ünüzün garantisi bozulmaz.

Ps3 oyun yüklettirdiğimde oyun güncellemelerini indirebilirmiyim?

Ps3’ünüze yüklediğimiz oyunların internet üzerinden güncellemelerini indirebilirsiniz. Bunun için Ps3 konsolunuz internete bağlı iken oyunu çalıştırdığınızda yeni bir güncelleme verisi bulundu yazısı çıkıyorsa buna EVET denilince oyun güncellemesi otomatik olarak kurulacaktır.

Ps3’ümde PS STORE’dan satın aldığım oyunlar var oyun yükleme işleminde silinir mi?

Evet silinir. Ps3 oyun yükleme işleminde mecburen Ps3 konsolunuza FORMAT atılmaktadır. İçerisindeki satın aldığınız oyunlar silinir fakat, tekrar psn adresinizle giriş yaptığınızda satın aldığınız oyunları tekrar indirebilirsiniz.

PS3 oyun yüklemede PES 2013 2017 güncel kadro yüklüyormusunuz?

Pes 2013 en son transfer yaması ve TÜRKÇE SPİKER seçeneği ile yükleme yapmaktayız.

PS3 TÜM MODELLERE OYUN YÜKLEME OYUN SEÇME BÖLÜMÜ

10’LU PAKET OYUN FİYATI 100 TL

15’LU PAKET OYUN FİYATI 150 TL

25’LU PAKET OYUN FİYATI 175 TL’DİR.

Detaylı Bilgi ve Oyun Yükleme İşlemi İçin Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:

0533 514 02 82
Fatih TAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir